logo
Awesome Image Awesome Image

Denizyolu Taşımacılığı

Hizmetlerimiz

Biz Kimiz?

JMS , 1999 yılında , ihracatçılar, ithalatçılar ve lojistik servis sağlayıcılara nakliye hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

Sonsuz Sular Arasında Güvenli Yolculuk

Güvenilir ve etkili denizyolu taşımacılığı, JMS olarak işimizin temelini oluşturur. Müşterilerimizin denizlerin ötesine güvenle ulaşmalarını sağlamak için uzmanlığımızı ve geniş lojistik ağımızı kullanıyoruz.
Deniz taşımacılığının sunduğu avantajları en üst düzeye çıkarmak için teknolojiyle entegre edilmiş çözümler sunuyoruz. Güvenilirlik, ekonomik taşıma maliyetleri ve geniş kapsamlı hizmet ağımızla sektörde öne çıkıyoruz.
Dünya genelindeki 147 ülkede acente temsilcilikleri ile komple konteyner ihracat ve ithalat yüklemelerinizi sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz. Gümrükleme, dahili nakliye, depolama gibi lojistik hizmetlerde de yanınızdayız.
Deniz taşımacılığında öne çıkan JMS farkı, müşteri memnuniyetini esas alarak güçlü bir acente/partner ağıyla dünya genelindeki tüm taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sektör standartlarını aşmaktır.

Komple konteyner yüklemelerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Esnek fiyatlandırma ve optimize edilmiş tekliflerle müşterilerimize avantaj sağlıyoruz.

Size en uygun denizyolu taşıma çözümleri için bizimle iletişime geçin. Profesyonel ekibimiz, taleplerinizi değerlendirecek ve en etkili taşıma planını oluşturacaktır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Denizyolu taşımacılığı, küresel ticaretin kalbinde önemli bir rol oynar. İki ana liman arasında geçen bu yolculuk, başlangıcından varış noktasına kadar bir dizi hassas aşamayı içerir.
İlk adım genellikle, müşterilerimizin taleplerine ve yükün özelliklerine dayalı olarak en uygun rotanın belirlenmesidir. Bu aşamada, taşıma maliyetleri, zaman çizelgesi ve lojistik faktörler titizlikle göz önünde bulundurulur.
Yüklemelerin doğru bir şekilde yüklenmesi ve güvenli bir şekilde sabitlenmesi sağlanır. Denizyolu taşımacılığının güvenilirliği ve başarısı, bu aşamada gösterilen özen ve profesyonellikle doğrudan ilişkilidir.
Konteynerin gemiye yüklenmesini takiben, sevkiyat başlar ve yolculuk boyunca rotadaki limanlarda planlı molasız devam eder.
JMS olarak, bu yol akışındaki her adımı titizlikle yönetiyor ve müşterilerimize güvenli, hızlı ve ekonomik bir deniz taşımacılığı deneyimi sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Parsiyel Konteyner Taşımacılığı

Bir konteyner doldurmayan ufak sevkiyatlar bir araya getirerek maliyeti düşürür.

Full Konteyner Taşımacılığı

Tüm konteyneri doldurarak taşıma seçeneği. Büyük miktarlardaki yükleri verimli bir şekilde taşır.

LCL & FCL

Küçük hacimli yük veya komple konteyner dolusu yük taşıma seçenekleri. Maliyeti düşük ve esnek seçeneklerdir. Tüm dünya limanlarına 1 paletten komple konteyner sevkiyatları seçenekleri, esnek ve uygun maliyetli çözümler sunuyoruz.

Sık Sorulan Sorular

LCL (Less Than Container Load), küçük hacimli yüklerin bir konteyner içinde diğer yüklerle birleştirilerek taşındığı ekonomik bir denizyolu taşımacılığı seçeneğidir. 

FCL (Full Container Load), bir müşteriye ait bir konteynerin tamamen doldurularak taşındığı bir hizmettir. Bu, yükün güvenliği ve bütünlüğünü sağlar ve müşteriye özel konteyner kullanımı imkanı sunar.

Full Konteyner Taşımacılığı, müşterinin tüm bir konteyneri doldurarak taşıma seçeneğidir. Parsiyel Konteyner Taşımacılığı ise bir konteynerin tamamını doldurmadan taşıma seçeneğidir, birden fazla müşterinin yükünü bir araya getirerek maliyet avantajı sağlar.