Close

KURUMSAL

NEDEN JMS

UZUN YILLAR TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE ZİRVEDE YER ALMAKTAN MUTLULUK
DUYUYORUZ.

JMS , 1999 yılında , ihracatçılar, ithalatçılar ve lojistik servis sağlayıcılara nakliye hizmeti sunmak  amacıyla kurulmuştur. Günümüzde özellikle deniz yolu konteyner konsolidasyon hizmetleri alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olup, Journal of Commerce istatistiklerine göre dünyanın en büyük NVOCC ( Non Vessel Operating Common Carrier) ‘si olan Vanguard Logistics Services’in Türkiye ‘deki yetkili acentesidir.

JMS olarak,  müşterilerimizin  A noktasından B noktasına taşımalarını yapmak  haricinde operasyonel süreçlerine de katkıda bulunarak  sürekli bir katma değer yaratmaya çalışmaktayız. Bu noktadan hareketle rekabetçi fiyat stratejilerimiz, geniş coğrafi hizmet ağımız ve saygın uluslararası temsilciliklerimiz ile yıllardır faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.  

Günümüzün rekabetçi ticaret ortamı, firmaları teknolojiden faydalanarak operasyonel süreçlerini daha iyi tanımlamaya ve yürütmeye zorlamaktadır. Biz; global trendleri yakından takip ederek firmamızı bu iş ortamına uygun hale getirmekle birlikte, kişisel ilişkilerin ve yaratıcı uygulamaların gücüne olan inancımızı da devam ettirmekteyiz.

Böylesine büyük bir endüstri olan lojistik sektöründe “her işi yapma” fikriyle yola çıkmanın, doğru hedeflere odaklanmanın önünde büyük bir engel yarattığını düşünüyoruz. Dolayısıyla JMS olarak felsefemiz; “her işi yapmak” yerine işimizi “en iyi” şekilde gerçekleştirmektir.

SİZİ DİNLİYORUZ

ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

ZAMANINDA TAŞIYORUZ